محصولات

 • اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق

  اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق

  این دسته از محصولات با نام تجاری Quantize مطرح می شوند.
  محصولات اتوماسیون صنعتی درصنایع مختلف استفاده میشوند.مثلاً زمانی که بخواهیم پارامترهای محیطی مانند:دما ، رطوبت، فشار، نور و ... را اندازه گیری  و ثبت نماییم می توان از انواع ترنسدیوسرها و دیتالاگرها استفاده کرد.
  در طراحی این ماژول ها ضمن رعایت کلیه اصول طراحی مهندسی در خصوص ساختار الکترونیکی و نرم افزاری ، تمامی ضوابط و قواعد مندرج در استانداردهای بین المللی نیز لحاظ گردیده است. همچنین کلیه آزمایشات شرایط صنعتی با اغتشاشات محیطی مختلف  بر روی این تجهیزات صورت گرفته است. چنانچه برخی محصولات  ، گواهی سازمان پژوهش های صنعتی ایران را دارا می باشند.
 • حفاظتی امنیتی

  حفاظتی امنیتی

  در این دسته از محصولات  تجهیزات کنترل دسترسی و تردد ، مطرح می گردد.

  کنترل دسترسی بر اساس رمز ورودی توسط صفحه کلید ، کارت RFID ، ریموت کنترل ، اثر انگشت ، کارت مغناطیسی ، بلوتوث ، WIFI ،  تقسیم بندی می گردد. محصولات این شرکت بر اساس یک و یا ترکیب این روش ها طراحی گشته است.

  از جمله مشتریان این شرکت می توان به مجتمع های ورزشی ، سازمان ها ، هتل ها ، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، انبارها ، صنایع نظامی ، بانک ها و... نام برد.

   

 • خودرویی

  خودرویی

  کلیه محصولات خودرویی این شرکت با برند تجاری OPICO ارائه می گردند.
  اکثر محصولات ارائه شده در این قسمت توسط واحد تحقیقات این شرکت طراحی شده است بنابراین امکان هرگونه تغییرات در طراحی جهت نصب به صورت OEM و یا After Market وجود خواهد داشت .
  کلیه خودروسازان و یا شرکت های آپشن کار که تمایل به نصب این محصولات را بر روی خودروهای مشتریان خود دارند می توانند با واحد بازرگانی شرکت جهت در اختیار قراردادن نمونه، همراه با نصب برروی خودروی مدل و همچنین پرزنت حضوری ، تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت پذیرد.
  این شرکت تمایل دارد درشهرستان های بزرگ نماینده فروش و خدمات پس از فروش فعال، اخذ نماید. لذا ازفروشگاه ها و شرکت های مرتبط جهت بررسی شرایط، دعوت به همکاری می گردد.

   

 • تجهیزات نیروگاه تجدیدپذیر

  تجهیزات نیروگاه تجدیدپذیر

  به تازگی در کشور استفاده از انرژی خورشیدی مورد توجه دولت و سرمایه گذاران بخش خصوصی و خارجی قرار گرفته است . با توجه به رویکرد این شرکت از سال 92، گسترش ، فروش و تجهیز نیروگاه های خانگی و مقیاس بزرگ و نیز تأمین تجهیزات خورشیدی شامل اینورترهای متصلبه شبکه (ON Grid) و منفصل از شبکه (Off Grid)، پنل های فتوولتائیک ، استراکچرهای مخصوص نصب پنل را در دستور کار خود قرار داده است.
  واحد فنی و مهندسی این شرکت آماده هرگونه مشاوره فنی و مالی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت احداث نیروگا ه های خانگی و مقیاس بزرگ و اخذ مجوزهای لازم از وزارت نیرو و دیگر مراجع و همچنین تأمین تجهیزات از شرکت های معتبر در دنیا می باشد.
 • یو پی اس

  یو پی اس

  یو پی اس (UPS) مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply و به معنی منبع تغذیه بدون وقفه است. در حقیقت یو پی اس ها، دستگاههایی هستند که علاوه بر محافظت از مصرف کننده ها و یا همان دستگاههای منصوبه به خود در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر، وظیفه تامین برق مناسب و بدون وقفه را برای آنان نیز برعهده دارند بدین معنی که قادرند تا بدون توجه به نوسانات و اختلالات برق شهر و حتی قطع برق، با توجه به انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری ها، همواره یک برق مناسب را در اختیار مصرف کننده ها قرار دهند.
 • ترانس های فاراتل

  ترانس های فاراتل

  ترانس های اتوماتیک فاراتل، گروهی از محصولات هستند که ماهیت عملکرد آنها، تقویت و یا تضعیف برق نامطمئن شهر، فیلتراسیون و حذف نویزها و در نهایت ارائه یک برق بدون اختلال یا نوسان به مصرف کننده های عموماً الکتریکی جهت جلوگیری از مشکلات فوق الذکر می باشد.
  این رده از محصولات فاراتل در مدل ها و رنج های توانی متنوع و  برای  پاسخگویی به نیازهای متفاوت مصرف کنندگان طراحی و تولید می گردد که در حال حاضر بیش از 4/5 میلیون دستگاه از این رده که معادل بیش از 20% از خانوارهای کشور می باشد، فقط در بخش خانگی در اقصی نقاط ایران مورد استفاده قرار دارد.
 • استابلایزرهای فاراتل

  استابلایزرهای فاراتل

  استابیلایزرها (تثبیت کننده های ولتاژ)ی فاراتل، گروهی از محصولات فاراتل هستند که ماهیت عملکرد آنها، تقویت و یا تضعیف برق نامطمئن شهر در رنج تعریف شده برای هرمدل، فیلتراسیون و حذف نویزها و در نهایت ارائه یک برق بدون اختلال یا نوسان به مصرف کننده های عموماً الکترونیکی، مخابراتی، انفورماتیکی و.... جهت جلوگیری از مشکلات فوق الذکر می باشد.این رده از محصولات فاراتل در مدل ها و رنج های توانی متنوع و  برای  پاسخگویی به نیازهای متفاوت مصرف کنندگان طراحی و تولید می گردد.

   

   

 • کابینت باتری های فاراتل

  کابینت باتری های فاراتل

  کابینت های باتری  ،محفظه هایی فلزی هستند که به منظور ایجاد فضایی مناسب برای استقرار باتری های خشک مورد نیاز یو پی اس ها، به کار می روند. با توجه به ویژگی های باتری خشک مورد استفاده برای یو پی اس که از نظر ماهیت عملکرد، ارتباط مستقیمی با عملکرد یو پی اس و شرایط نگهداری خود دارند، می بایستی در ایجاد شرایط مناسب نگهداری و استفاده آنها نهایت دقت لازم را به کاربرد. کابینت باتری های فاراتل که در مدل های متفاوت و متناسب با باتری ها و یو پی اس های فاراتل تولید می گردند، شامل ویژگی های منحصر بفردی هستند که کاملاً از نظر ظاهری و از نظر کاربردی، پاسخگوی شرایط مورد نیاز است. - تولید شده از صفحات فلزی مستحکم  - دارای استحکام مناسب جهت استقرار بر روی هم -طراحی شده با سیستم تهویه هوا-دارای کانکتورهای مناسب-دارای فیوز - دارای برد شارژر مجزا (در برخی مدل ها)
Back To Top