كابینت باتری 96 ولتی

96/02/10 1306 بار خوانده شده
اشتراک گزاری چاپ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

كابینت باتری 96 ولتی

 

 كابینت باتریSBC96-8.5-P

کابینت باتری مدل SBC96-8.5-P جهت پشتیبانی تجهیزات متصل به یوپی‌اس در زمان قطع برق، طراحی و ساخته شده است. اين كابينت باتري داراي ولتاژ ترمينال 96V است كه متشكل از 8  باتري 12 ولتی 8.5  آمپرساعت سري شده می‌باشد. در اين سري كابينت باتري‌ها امكان توسعه Backup Time در نظر گرفته شده است، براي اين منظور ترمينال مخصوص توسعه  در پنل پشت كابينت باتري در نظر گرفته شده است.

96V8.5AH

كابینت باتریSBC96-26-AB

کابینت باتری مدل SBC96-26-AB جهت پشتیبانی تجهیزات متصل به یوپی‌اس در زمان قطع برق، طراحی و ساخته شده است. اين كابينت باتري از دو کابینت مجزا A و B تشکیل شده است که مجموعاً شامل 8 عدد باتری 12 ولت 26 آمپر ساعت می باشند و پس از اتصال این دو کابینت به یکدیگر ولتاژ خروجی 966 ولت  تامین می گردد که شماره سریال های هر دو کابینت باتری A و B یکسان می باشند . این کابینت باتری علاوه بر آنکه امکان نصب در رک 199 اینچی استاندارد را دارد در طراحی نیز امکانی در نظر گرفته شده است که می تواند بدون  نیاز به رک بصورت طبقاتی روی هم مونتاژ و استفاده گردد .
در اين سري كابينت باتري‌ها امكان توسعه Backup Time در نظر گرفته شده است، براي اين منظور ترمينال مخصوص توسعه در پنل پشت كابينت باتري در نظر گرفته شده است.

 

96V26AH

كابینت باتریSBC96-40-AB

کابینت باتری مدل SBC96-40-AB جهت پشتیبانی تجهیزات متصل به یوپی‌اس در زمان قطع برق، طراحی و ساخته شده است. اين كابينت باتري از دو کابینت مجزا A و B تشکیل شده است که مجموعاً شامل 8 عدد باتری 12 ولت 40 آمپر ساعت می باشند و پس از اتصال این دو کابینت به یکدیگر ولتاژ خروجی 966 ولت  تامین می گردد که شماره سریال های هر دو کابینت باتری A و B یکسان می باشند . این کابینت باتری علاوه بر آنکه امکان نصب در رک 199 اینچی استاندارد را دارد در طراحی نیز امکانی در نظر گرفته شده است که می تواند بدون  نیاز به رک بصورت طبقاتی روی هم مونتاژ و استفاده گردد .
در اين سري كابينت باتري‌ها امكان توسعه Backup Time در نظر گرفته شده است، براي اين منظور ترمينال مخصوص توسعه در پنل پشت كابينت باتري در نظر گرفته شده است.


96V40AH

 

مشخصات فنی

  • مجهز به باتريهاي نوع سيلداسيد بدون نياز به سرويس و نگهداري
  • مجهز به شارژر داخلي (اختیاری)
  • مجهز به كانكتور خروجي مخصوص به منظور جلوگيري از اتصال معكوس باتري به يوپياس
  • مجهز به ترمينـال مخصوص جهت اتصال كابينتهاي باتري به يكديگر به منظور افزايش مدت زمان برقدهي
  • امكان قرار گرفتن چند كابينت روي يكديگر و اشغال فضاي كمتر

درخواست پیش فاکتور

لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا شماره همراه خود را وارد نمایید.
لطفا آدرس ایمیل خود را صحیح وارد نمایید.
Back To Top