برج انرژی پایدار

برج انرژی پایدار

96/05/15 1102 بار خوانده شده
اشتراک گزاری چاپ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بلندترین برج در هایدلبرگ آلمان توسط گروه معماری LAVA ساخته شده است که این برج برای مشاهده عموم در استفاده از انرژی های تجدید پذیر با نمای چند لایه پویا ساخته شده از حلقه های انرژی،طراحی جدید جایگزین مخزن گاز خواهد شد.

این مرکز دارای ظرفیت 19 هزار و 500 متر مکعبی و پارک 10 هزار متر مربعی ، ذخیره ساز 56 متری است که تا اواسط 2019 کامل می شود و برای گرمایش آب و فروش انرژی گرمایی از انرژی خورشیدی و بادی استفاده خواهد نمود.

مدیر شرکت LAVA، تابیاس والیسر بیان کرد : طرح جدید جایگزین نماد انرژی در دهه 1950 می باشد که این مخزن تفاوتی با قبل نکرده ، فقط از یک مخزن سنگین صنعتی بزرگ به یک شیء پویا تبدیل شده است.

نمای چند لایه ای و پله مارپیچی این برج سبب تفکیک لایه داخلی و پنل های پشم شیشه شده و شبکه اتصالات حلقوی نمای خارجی را توسط کابلی ایجاد کرده است.

تعداد خانوارهایی که با شبکه برق تأمین می شوند توسط حدود 11هزار صفحه از جنس فولاد ضد رنگ نیز به شکل الماس نمایش داده می شوند که ساختار برج را پوشش داده اند و تا 45 درجه به طور افقی در باد چرخش دارند.

پوشش داخلی برج چراغ های Led آبی ، سبز و سفید می باشد که در شب روشن می شوند که نشان دهنده پر یا تخلیه مخزن ذخیره سازی آب است و همچنین این برج دارای دو آسانسور و فضای مربوط به ترانس هایی با چشم انداز خاص و سقف می باشد.

منبع : tnews.ir

 

مطالب مرتبط :

- ترویج فرهنگ استفاده از انرژی های تجدید پذیر

- استفاده از تجربیات صنایع نفت و گاز در انرژی های تجدیدپذیر

- بزرگترین مرکز ذخیره برق جهان

خبر بعدی      خبر قبلی

برج انرژی پایدار
Back To Top